HAKKIMIZDA

Uludağ Torna Tesviye Freze Hizmetleri

FİRMA PROFİLİ

Şirketimizde 30 yılı aşkın bir süredir "Torna & Tesviye & Freze" alanında; güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli ve nitelikli ürün imalatımız ve uygun satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Uludağ Torna olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmemiz için çalışmalarımızı büyük bir itina ile sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güvenmek ve Güvenilir Olmak, Yenilik ve Kalite, Çevreye Duyarlılık, Bireye ve Topluma Saygı değerlerimizle hak ederek kazanabilmek için işimize büyük özen gösteriyoruz.

TARİHÇEMİZ


1985 Yılından buyana ULUDAĞ TORNA
Karar verdik, yola çıktık, eğitim aldık, tecrübe ettik, kendimizi geliştirdik, çok çalıştık ve en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • torna, tesviye, freze

  1985

  1985 Yılında iki ortak olarak EKER MAKINA adı altında kurulan firma kısa zamanda imalatın gücü ile Bursa sanayisinin öncü firmalarından biri olmuştur. Üretimin büyük kısmında marangoz frezeleri imalatı yer alır.

 • torna, tesviye, freze

  1996

  1996 Yılında iki ortak kararı ile Uludağ Torna ismi zikredilmeye başlar. Makina imalatı ve Eker makinanın İstanbul şubesi gibi çalışmaktadır. Bir süre sonra Uludağ Makina imalatları yanı sıra taleplere yönelik özel üretim işlemleri ile de ilgilenir.

 • torna, tesviye, freze

  1998

  1998 Yılında iki ortak tamamen ayrılır ve kendi kulvarlarını belirlerler. ULUDAĞ TORNA o günden bu yana aynı hizmetler ile sizlerle birliktedir.

ÜRETİM

KUSURSUZ ÜRETİM & 7/24 DESTEK HİZMETLERİ

 • MAKİNA İMALATI

  ÖZEL ÜRETİM

  Plastik fitil makinaları, İletken kablo sarma makinaları, Pleksi kesme makinaları, Pleksi pres makinaları, Pleksi ısıtma makinaları ve Mobilya Sektörü için Özel üretim makinalarının imalatı ULUDAĞ Torna güvencesiyle yapılmaktadır.

 • DİĞER AKSESUARLAR

  ÖZEL İMALATLAR

  CNC makinaları vakum ile yağ temizleme ekipmanı aparatları, Lazer ve nokta vuruşlu yazıcı makinaları ekipman materyalleri, Turizm mutfak aksesuarları, Modern mobilya aksesuarları vb. ürünlerin özel imalatları yapılmaktadır.

 • 7/24 TEKNİK DESTEK

  0530 894 24 16 / VEYSEL ÖZDURAK

  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız 7/24 teknik destek hizmetleriyle her zaman yanınızdadır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLERİN BİR KISMI

OTOMOTİV
SANAYİ

172

MAKİNA
SANAYİ

793

METAL ÇELİK
SANAYİ

87

PLASTİK
SANAYİ

199

ISITMA SOĞUTMA
SANAYİ

52

ENERJİ
SANAYİ

20

HİZMETLERİMİZ

ALANIMIZDA YÜKSEK STANDARTLARDA HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TORNA

Ürün ve sektör ayırt etmeksizin metal aksesuar , yedek parça ve makina parçaları imalatı için talaşlı işleme yapılabilen makinanın ve işin adıdır. Kesici ucu sabit tutup, iş parçasını döndürerek, parçaların talaş kaldırma metoduyla işlenmesini temin eden tezgah tipi. Kullanılışı çok eskidir. Günümüzdeki şekillerini 18. asırda almışlardır.

TESVİYE

Metallerin talaş kaldırma yöntemleriyle işlenerek makine parçalarına dönüştürülmesi işlemlerinin tümüne “tesviye-cilik” denir. Ürün, ölçü ve talep ayırt etmeksizin talep edilen imalat aşamasında; metali kesme, işleme, şekil verme, birleştirme (kaynatma), eyeleme, taşlama (çapak alma) delik delme ve diş açma işlemlerinin genel adıdır.

FREZE

Kendi ekseni etrafında dönen bir kesici takımın ilerleme hareketi yapan malzeme üzerinden talaş kaldırması olayı olarak isimlendirilir. Ürün, ölçü ve talep ayırt etmeksizin metal parçanın yüzey temizleme, delik delme, kama yeri açma.. vb işlemlerin talaşlı imalatta dikey işleme işi ve makinasıdır.

KALİTE YÖNETİMİ

EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN..

STANDARTLAR VE YÖNETMELİKLER

Sektördeki standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, iş tekniklerine ve yönetmeliklere uymak.

MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİ

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak.

İŞ GÜVENLİK YÖNETMELİKLERİ

En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

EĞİTİM

Sürekli değişen pazar şartlarında güncel kalabilmek için çalışanlarına çeşitli alanlarda eğitim imkânı sunmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Torna & Tesviye & Freze

AYukarı Dudullu Mh. Atatürk Cd. Gökyüzü Sk. No:27/B Ümraniye / İSTANBUL
TTELEFON: 0216 365 16 17
CGSM: 0530 894 24 16 (Veysel ÖZDURAK)
ME-MAIL: torna@uludagtorna.com