ezelnet-logo
ezelnet-logo

EZELNET

YAZILIM
İSTANBUL

About

Şık tasarımlarımız, dinamik uygulamalarımız ve özgün pazarlama fikirlerimiz ile ihtiyaç duyacağınız her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetini sunuyoruz. Kusursuz hizmet almak isteyen, yapılan işin teknik ve dizayn yeterliliğinden emin olup sürekli alternatif yerler aramak zorunda kalmak istemeyen bilinçli firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

fotoğraf-video-animasyon
2020

Fotoğraf ve Video Çekimi

2020 Yılında profesyonel ekipmanlar ile stüdyo ortamında ve açık alanda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çekim hizmetlerini vermeye başladık.

mobil-uygulama-geliştirme
2017

Mobil Uygulama

2017 Yılında Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel React Native uygulamalar geliştirmeye başladık.

Sosyal-Medya-Hesap-Yönetimi
2015

Sosyal Medya

2015 Yılında müşterilerimizden gelen talepler üzerine, müşterilerimizin kurumsal sosyal medya hesaplarını onların adına yönetmeye başladık.

Web-Yazılım-Hizmetleri
2009

Web Yazılım

2009 Yılında web tasarım hizmetlerimizi bir adım daha ileri taşımak için çok güçlü bir web yazılım ekibi kurduk ve dinamik çalışmalar yapmaya başladık.

Kurumsal-Kimlik-Grafik-Tasarım
2005

Kurumsal Kimlik

2005 Yılında müşterilerimizin markalaşma yolunda ki kurumsal kimlik ihtiyaçlarına, güçlü grafik tasarım ekibimiz ile cevap vermeye başladık.

Web-Hosting-Hizmetleri
2004

Web Hosting

2004 Yılında web müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için kendi sunucularımız üzerinden hosting hizmeti vermeye başladık.

Domain-Tescil-Hizmetleri
2003

Domain Tescil

2003 Yılında web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin domain tescil taleplerini onların adına gerçekleştirmeye başladık.

Web-Tasarım-Hizmetleri
2002

Web Tasarım

2002 Yılında çok sayıda kurumsal müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım ekibimizi kurduk ve talepleri karşılamaya başladık.

Kaspersky-Bayilik-Hizmetleri
2001

Kaspersky Bayilik

2001 Yılında Kaspersky'nin Türkiye'de ki Ana Dağıtıcısı olarak ülke genelinde büyük bir bayi zinciri oluşturduk.

Teknik-Destek-Hizmetleri
1996

Teknik Destek

Çok sayıda ETA müşterimize donanım, yazılım ve network konularında profesyonel teknik destek hizmeti verdik.

ETA-Bayilik-Hizmetleri
1994

ETA Ana Bayilik

1994 Yılında ETA Muhasebe Programlarının Alt Bayilik hizmetleriyle başlayan bilişim yolculuğumuz sonraki yıllarda Ana Bayilik ile devam etti.

30 YILLIK

TECRÜBE