WEB YAZILIM

Tasarımı hazırlanmış web sitenizin yönetilebilir olması için öncelikle site analizi yapılır ve modüller tespit edilir. İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda algoritma oluşturulur.

Oluşturulan algoritma ve ihtiyaçlar doğrultusunda, yazılım dillerinden biri kullanılarak online yönetebileceğiniz panel altyapısı kodlanır. Web sitesinde yönetilebilir alanların modülleri yöneten kişi için kolay kullanılabilirlik unsurları göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Önceden belirlenen gereksinimlerin karşılanıp, karşılanmadığı, doğru çıktıyı üretip, üretmediği testler ile gözlemlenir. Güvenlik testleri yapılarak, sistemdeki olası açıklar kapatılır. Stres testleri ile sistemin dayanıklılığı test edilir.

WEB Yazılım

Kusursuz hizmet almak isteyen, yapılan işin teknik ve dizayn yeterliliğinden emin olup, sürekli alternatif yerler aramak zorunda kalmak istemeyen, bilinçli firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

web-yazılım

YAZILIM

Tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz.

İLETİŞİMİLETİŞİMİLETİŞİM

Proje Analizi

Projenin ihtiyaç duyduğu modüller analiz edilir, (software requirements specification) proje amaçları ve hedefleri detaylandırılır.

Panel Tasarım

Projenizin kolay ve pratik yoldan yönetimi için en ideal panel, farklı ekran yüzleri dikkate alınarak Türkçe olarak tasarlanır.

Kodlama

Projeniz modüler olarak, geliştirmeye müsait bir yapıda, SEO uyumlu ve kusursuz bir kodlama ile yüksek hızda çalışması dikkate alınarak hazırlanır.

Test

Projeniz yayına alınmadan önce, tüm olasılıklar dikkate alınarak, farklı metodlarla kusursuz çalıştığı test edilerek gözlemlenir.

PROFESYONEL

YAZILIM HİZMETLERİ